HAKKIMIZDA

Biz, Sugabee Şekerleme fabrikası olarak küçükten büyüğe herkese hitap eden geniş ürün yelpazemizle tüketicimize şekerin en eğlenceli, hijyenik ve kaliteli halini sunuyoruz.
Bugün dünyanın dört bir yanına ihracat yapan Sugabee Şekerleme, adını “Sugar” ve “bee” sözcüklerinin birleşiminden almaktadır. Arı gibi çalışkan olmamızın yanı sıra kendini her geçen gün biraz daha geliştiren, büyüten ve dünyadaki her ülkeye ihracat yapmayı hedefleyen bir fabrikayız.

Sugabee ile 2010 yılında sert şekerleme ürünlerimizle tüketiciye merhaba dedik ve çok kısa bir süre sonra lolipop çeşitlerinden bonbon şekere, yumuşak şeker toffeeden karamelaya kadar geniş bir yelpazeye ulaştık. Bu çeşitliliği her geçen gün artırmaya ve inovatif çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.
Sugabee ve Unipop markaları altında ürettiğimiz ürünleri her aşamada kalite kontrolü yapılarak ve hijyenik şartlarda siz tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Ürünlerimizde kullandığımız ham maddelerde asla yüksek kalite standartlarından ödün vermiyoruz.Tüm bu hammaddeleri ileri teknolojinin yanı sıra deneyimli Ar-Ge ekibimiz tarafından geliştirilen özel reçetelerle işleyerek siz değerli tüketicilerimize sunuyoruz.

Whatsapp
SUGABEE Müşteri Temsilcisi
SUGABEE Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?